Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster K350, 500W Real TMaster PSU, RC-K350-KWN2-EN + TM500-PSSRM3-BU

Нема залиха
3.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 902678
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster Case K350 • 500W Real TMaster PSU • Transparent Side Panel Window • M/B Type: Micro-ATX • ATX • 5.25`` Drive Bays x 3 • 3.5`` Drive Bays x 7 • Expansion Slots x 7 • RC-K350-KWN2-EN + TM500-PSSRM3-BU
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Power Supplies 500 W
Case Type N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster K350, 500W Real TMaster PSU, RC-K350-KWN2-EN + TM500-PSSRM3-BU
Повеќе продукти од Cooler Master