Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster K350, RC-K350-KWN2-EN

Нема залиха
2.799 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 912041
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster Case K350 • Transparent Side Panel Window • M/B Type: Micro-ATX • ATX • 5.25" Drive Bays x 3 • 3.5" Drive Bays x 7 • Expansion Slots x 7 • RC-K350-KWN2-EN
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Power Supplies No Supply
Case Type N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster K350, RC-K350-KWN2-EN