Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster MASTERAIR MA620P with RGB CONTROLLER

Нема залиха
4.800 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 931209
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster MASTERAIR MA620P with RGB CONTROLLER, DUAL TOWER HEATSINKS & FANS, 2X MASTERFAN MF120R RGB, Intel LGA1151/1150/1155/1156/1366/775,AMD AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2+/FM2/FM1, MAP-D6PN-218PC-R1
Спецификации
Категорија Вентилатори
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster MASTERAIR MA620P with RGB CONTROLLER
Повеќе продукти од Cooler Master