Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster MasterBox Q300L +PSU 500W CM Elite V3 230V

Има на залиха
4.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 931785
Прашај за залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster Case MasterBox Q300L+PSU 500W CM Elite V3 230V • Patterned magnetic dustfilters • modular IO pannel • full size transparent side panel • front up to two 140mm fans and up to a 240mm radiator. rear supports a 120mm fan or radiator and the top two 120mm fans • Micro-ATX • Mini-ITX • MCB-Q300L-KANA50-S01
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Power Supplies 500 W
Case Type N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster MasterBox Q300L +PSU 500W CM Elite V3 230V