Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster MasterCase SL600M, Premium Aluminum Paneling

Нема залиха
11.998 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 933275
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster Case MasterCase SL600M • Premium Aluminum Paneling • Vertical Chimney Effect Layout • Noise Reduction Technology • Rotatable PCI Bracket Window • Versatile Storage Bracket • Advanced I/O Panel • Adjustable Top Ventilation • MCM-SL600M-SGNN-S0
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster MasterCase SL600M, Premium Aluminum Paneling
Повеќе продукти од Cooler Master