Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster MasterKeys Pro M RGB LED Mechanical Gaming KB, Cherry MX RED, SGK-6040-KKCR1-US

Има на залиха
4.995 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 931215
Прашај за залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster MasterKeys Pro M RGB LED Mechanical Gaming Keyboard Cherry MX RED SGK-6040-KKCR1-US
Спецификации
Категорија Жичани тастатури
Brand Cooler Master
Is Gaming Yes
Interface USB
Part Number NULL
Backlight RGB
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster MasterKeys Pro M RGB LED Mechanical Gaming KB, Cherry MX RED, SGK-6040-KKCR1-US
Повеќе продукти од Cooler Master