Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster MasterLiquid ML120L (RGB1.0)

Нема залиха
3.599 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 925241
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster MasterLiquid ML120L (RGB1.0) • Radiator dimensions: 157 x 119.6 x 27mm • Speed: 650 - 2000 RPM (PWM) • MLW-D12M-A20PC-R1 http://www.coolermaster.com/cooling/cpu-liquid-cooler/masterliquid-ml120l-rgb/
Спецификации
Категорија Вентилатори
Part Number NULL
Cooler Type CPU
Socket AMD® AM2, AMD® AM2+, AMD® AM3, AMD® AM3+, AMD® FM1, AMD® FM2, AMD® FM2+, AMD® АМ4, Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1156, Intel® 1366, Intel® 2011, Intel® 2011-v3, Intel® 2066, Intel® 775
Is Gaming Yes
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster MasterLiquid ML120L (RGB1.0)
Повеќе продукти од Cooler Master