Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster MasterLiquid ML120R RGB

Има на залиха
6.614 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 931208
Прашај за залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster MasterLiquid ML120R RGB, Radiator dimensions: 157 x 119.6 x 27mm, Speed: 650 - 2000 RPM (PWM), MLX-D12M-A20PC-R1
Спецификации
Категорија Вентилатори
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster MasterLiquid ML120R RGB
Повеќе продукти од Cooler Master