Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster MasterMouse Pro L, Gun Black

Нема залиха
2.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 905056
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster Gaming Mouse MasterMouse Pro L • Color: Gun Black • LED Color: 16.7 MillionRGB • Sensor: Avago PMW3360 Optical • CPI/DPI: 4 Levels (400-12 •000dpi) • Tracking Speed: 250 ips/50g • Programmable Profiles x 5 • Switches • Lifespan: Omron • 20 million • Programmable buttons x 5 • Cable Length: 130 x 67.8 x 38 mm • Weight: 99 gr • P/N: SGM-4006-KFOA1
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Is Gaming Yes
Mouse sensor type Optical
Interface USB
Backlight RGB
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster MasterMouse Pro L, Gun Black
Повеќе продукти од Cooler Master