Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster MasterMouse S, Gun Black

Нема залиха
1.455 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 905055
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster Gaming Mouse MasterMouse S • Color: Gun Black • LED Color: 16.7 Million RGB • Sensor: PixArt PMW3330 Optical • CPI/DPI: 4 Levels (400-7 •200dpi) • Tracking Speed: 150 ips/30g • Switches • Lifespan: Omron • 20 million • Programmable buttons x 5 • Cable Length: Patterned PVC Cable • 1.8 Meters • Dimensions: 117 x 63.5 x 38 mm • Weight: 121g • P/N: SGM-2006-KSOA1
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Is Gaming Yes
Mouse sensor type Optical
Interface USB
Backlight RGB
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster MasterMouse S, Gun Black