Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster MM710 Gaming Mouse with Lightweight Honeycomb Shell (53g), Black Matte

Има на залиха
1.199 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 09-08-2022
КОД: 945603
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster MM710 Gaming Mouse with Lightweight Honeycomb Shell (53g) Ultralight Ultraweave Cable Pixart 3389 16000 DPI Optical Sensor Black Matte MM-710-KKOL1
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Is Gaming Yes
Mouse sensor type Optical
Interface USB
Backlight One-Color
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster MM710 Gaming Mouse with Lightweight Honeycomb Shell (53g), Black Matte