Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster R9-NBC-23E1-GP, Cooler for NotePal E1

Нема залиха
1.049 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 817880
Нема залиха
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster R9-NBC-23E1-GP, Cooler for NotePal E1
Спецификации
Категорија Додатоци за лаптопи
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Is Gaming N/A
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster R9-NBC-23E1-GP, Cooler for NotePal E1