Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster RGB LED Strip, magnetic installation, different light effects, MCA-U000R-CLS000

Нема залиха
1.356 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 925240
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster RGB LED Strip • magnetic installation • different light effects • MCA-U000R-CLS000
Спецификации
Категорија LED опрема
Brand Cooler Master
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster RGB LED Strip, magnetic installation, different light effects, MCA-U000R-CLS000
Повеќе продукти од Cooler Master