Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster Storm Enforcer , SGC-1000-KWN1

Нема залиха
5.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 889121
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster Case Storm Enforcer with side window • M/B Type: Micro-ATX • ATX • 5.25`` Drive Bay x 4 • 3.5” Drive Bay x 6 • 2.5” Drive Bay x 4 • Expansion Slots x 7 • Power Supply Type: Standard ATX • SGC-1000-KWN1
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Power Supplies No Supply
Case Type N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster Storm Enforcer , SGC-1000-KWN1