Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster Storm Quick Fire XT w/o backlit /Blue Switch, MIT, QUICKFIRE TK/BLUE/UI

Нема залиха
5.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 882315
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Backlight Blue LED on Blue Switch models White LED on Brown Switch models Red LED on Red Switch models Green LED on Green Switch models All keys 5 brightness levels 3 lighting modes Interface USB 2.0 Key Rollover N-Key Polling Rate 1000 Hz / 1ms Keycaps ABS, Grip Coated Media Keys F-Key Media Control Windows Key Lock Yes Connector Cable Removable Mini-USB 2.0 Braided 1.8 m / 70.9 inch Dimensions L x W x H 377.5 x 138 x 33 mm 14.9 x 5.4 x 1.3 in Weight 800 g / 1.76 lbs Packaged Dimensions 395(L)*188(W)*49(H) mm 15.5(L)*7.4(W)*1.9(H) inch Packaged Weight 1100g / 2.42 lbs
Спецификации
Категорија Жичани тастатури
Brand Cooler Master
Is Gaming Yes
Interface USB
Part Number NULL
Backlight N/A
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster Storm Quick Fire XT w/o backlit /Blue Switch, MIT, QUICKFIRE TK/BLUE/UI
Повеќе продукти од Cooler Master