Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster Storm Trooper, SGC-5000-KWN1

Нема залиха
10.271 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 889119
Нема залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster Case Storm Trooper Case with transpanel side window • M/B Type: Micro-ATX • ATX • XL-ATX • 5.25`` Drive Bay x 9 • 3.5” Drive Bay x 8 • 2.5” Drive Bay x 13 • Expansion Slots x 9 • Power Supply Type: Standard ATX • SGC-5000-KWN1
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Power Supplies No Supply
Case Type N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster Storm Trooper, SGC-5000-KWN1
Повеќе продукти од Cooler Master