Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster Suppressor Gaming Keyboard, SGK-3002-KKMF1-US

Нема залиха
2.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 914285
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster Suppressor Gaming Keyboard, The white LED Backlight, 5 Easy Profile Shortcuts-Up to 75 macro setups, Instant Multi-Media keys, On-board Memory 128k bytes, USB cable removable, Wrist rest- detachable, SGK-3002-KKMF1-US
Спецификации
Категорија Жичани тастатури
Brand Cooler Master
Is Gaming Yes
Interface USB
Part Number NULL
Backlight One-Color
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster Suppressor Gaming Keyboard, SGK-3002-KKMF1-US
Повеќе продукти од Cooler Master