Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Corsair Fan, AF120, Low noise high airflow fan, 120 mm x 25 mm, 3 pin, Single Pack, CO-9050001-WW

Нема залиха
1.049 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 923559
Нема залиха
Гаранција: 30 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Corsair Fan • AF120 • Low noise high airflow fan • 120 mm x 25 mm • 3 pin • Single Pack • CO-9050001-WW
Спецификации
Категорија Вентилатори
Part Number NULL
Cooler Type Case
Socket N/A
Is Gaming N/A
Brand Corsair
Write Your Own Review
You're reviewing:Corsair Fan, AF120, Low noise high airflow fan, 120 mm x 25 mm, 3 pin, Single Pack, CO-9050001-WW
Повеќе продукти од Corsair