Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Corsair Gaming™ GLAIVE RGB Gaming Mouse, Backlit RGB LED

Нема залиха
4.449 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 922969
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Corsair Gaming™ GLAIVE RGB Gaming Mouse • Backlit RGB LED • 16000 DPI • Optical • Black (EU version) • CH-9302011-EU
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Is Gaming Yes
Mouse sensor type Optical
Interface USB
Backlight RGB
Part Number NULL
Brand Corsair
Write Your Own Review
You're reviewing:Corsair Gaming™ GLAIVE RGB Gaming Mouse, Backlit RGB LED
Повеќе продукти од Corsair