Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Corsair The Air Series SP 140 LED High Static Pressure Fan Cooling, Red, Single Pack, CO-9050024-WW

Нема залиха
959 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 923564
Нема залиха
Гаранција: 30 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Corsair The Air Series SP 140 LED High Static Pressure Fan Cooling • Red • Single Pack • CO-9050024-WW
Спецификации
Категорија Вентилатори
Part Number NULL
Cooler Type Case
Socket N/A
Is Gaming N/A
Brand Corsair
Write Your Own Review
You're reviewing:Corsair The Air Series SP 140 LED High Static Pressure Fan Cooling, Red, Single Pack, CO-9050024-WW
Повеќе продукти од Corsair