Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

[OUTLET]Monitor DELL G2410t wide led (работи само на VGA)

-33%
Има на залиха
Special Price 3.000 ден. Regular Price 4.500 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 23-02-2024
КОД: 999992
Мала залиха
A КЛАСА РЕОБНОВЕН. 100% функционален, тестирани сите компоненти посебно, минимални козметички оштетувања и знаци на користење. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА.
Гаранција: 360 (дена)
[OUTLET]Monitor DELL G2410t wide led (работи само на VGA) ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите DISPLAY Panel Size: 24" Aspect Ratio Widescreen Panel Type: TN - Twisted Nematic Max Resolution: 1920 x 1080 at 60 Hz Contrast Ratio: 1000:1 Contrast Ratio (Typical) 1,000,000:1 Dynamic Contrast Ratio (Max) Brightness: 250 cd/m2 (typical) Response Time: 5 ms (typical) Max Viewing Angle (vertical/horizontal) 160° (vertical), 170° (horizontal) Color Support: 16.7 million colors Pixel Pitch: 0.277 mm Display Type Thin film transistor (TFT) active matrix liquid crystal display (LCD) Device Type Widescreen Flat Panel Monitor CONNECTIVITY Video Graphics Array (VGA) DVI-D (Digital) with HDCP A+ Premium класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.
Спецификации
Категорија Refurbished Монитори
Built-in Speakers No
Response Time 5 ms
Monitor type LED
Monitor Resolution 1920x1080 (FHD)
Diagonal 24''
Promotion Type Refurbished [Outlet], Winter Sale, Попуст
Brand DELL
Part Number [CR]Monitor DELL G2410t
Class A Class Refurbished
Повеќе продукти од DELL