Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Dahua PFM920I-5EUN Cable UTP Cat5e 305m

Има на залиха
4.447 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 13-06-2024
КОД: 1008462
1-3 дена
Гаранција: 720 (дена)
Dahua PFM920I-5EUN Cable UTP Cat5e 305m
Спецификации
Категорија Мрежни кабли и конектори
Brand DAHUA
Part Number 6939554931185
Повеќе продукти од DAHUA