Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DD Intel i9 12th gen/ 16GB/ 1TB SSD/ Radeon RX 6900 XT + Monitor + Chair

Има на залиха
242.600 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 29-06-2022
КОД: 988783
1-3 дена
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Можност за замена на било која компонента по ваша желба. Дополнителен попуст за купување монитор и принтер со секоја конфигурација. • Матична Плоча - GigaByte MB Z690 Gaming • Процесор - Intel Processor Core i9-12900K • Меморија - Kingmax RAM DDR5 16GB, 5200Mhz • Графичка - GigaByte 16GB, Radeon RX 6900 XT, GDDR6 • Куќиште - Gigabyte Case Aorus C300 Glass ATX,tempereted glass Mid Tower, Mini-ITX/m-ATX/ATX • Напојување - Gigabyte Power Supply 1000W 80+Gold Modular • Кулер - Thermaltake CPU Cooler 170W, Pro K Multi, Sockets Intel LGA 1700 • SSD Диск - Samsung Internal SSD, M.2, 1TB, NVMe, 970 PRO • HDD Диск - • Монитор - GigaByte Monitor Gaming G32QC A, 31.5" VA 1500R, QHD 2560 x 1440 at 165 Hz • Стол - LC-Power Gaming Chair 700CG, Black/Camouflage Green • ПОДАРОК - MARVO Keyboard & Mouse Gaming Combo KM409 *Компјутерите доаѓаат без инсталиран оперативен систем ✓ Совет при избор на компоненти ✓ Проверка на компатибилност на компоненти ✓ Вградување и инсталација на компонентите ✓ High Performance термална паста ✓ Професионален cable management ✓ Стрес тест и QA на сите компоненти Оваа услуга чини 3500 денари, а е бесплатна за сите ДД и Custom Build конфигурации.
Спецификации
Категорија ДД Конфигурации
Is Gaming Yes
GPU Model N/A
SSD Capacity 1 TB
GPU Brand nVidia® GeForce™
Core Name N/A
Max Turbo Frequency: up to N/A
Brand DDCom
Promotion Type Подарок
HDD Capacity N/A
Clock Speed: N/A
Processor Technology Intel® Core™ i9
Part Number DD Intel i9 12900K
RAM Capacity 16 GB
Write Your Own Review
You're reviewing:DD Intel i9 12th gen/ 16GB/ 1TB SSD/ Radeon RX 6900 XT + Monitor + Chair
Повеќе продукти од DDCom