Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DD Interlayer i7 10th gen/ 16GB/ 500GB SSD/ RTX 2060 GDDR6

Има на залиха
82.700 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 29-06-2022
КОД: 988781
1-3 дена
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Можност за замена на било која компонента по ваша желба. Дополнителен попуст за купување монитор и принтер со секоја конфигурација. • Матична Плоча - GIGABYTE MB B560M Gaming • Процесор - Intel Processor Core i7-10700K • Меморија - Kingmax RAM DDR4 16GB, U-DIMM 3200Mhz • Графичка - MSI 12GB, NVIDIA® GeForce RTX 2060, GDDR6 • Куќиште - LC-Power Case Interlayer_X 800B, Midi-ATX case, black, 1xUSB3.0, 1xUSB3.0-Type C, 2xUSB2.0, HD audio, RGB, w/650W 80+PSU • Напојување - / • SSD Диск - Samsung Internal SSD, M.2, 500GB, 980 NVMe • HDD Диск - • ПОДАРОК - MARVO Keyboard & Mouse Gaming Combo KM409 *Компјутерите доаѓаат без инсталиран оперативен систем ✓ Совет при избор на компоненти ✓ Проверка на компатибилност на компоненти ✓ Вградување и инсталација на компонентите ✓ High Performance термална паста ✓ Професионален cable management ✓ Стрес тест и QA на сите компоненти Оваа услуга чини 3500 денари, а е бесплатна за сите ДД и Custom Build конфигурации.
Спецификации
Категорија ДД Конфигурации
Is Gaming Yes
GPU Model RTX 2060
SSD Capacity 500 GB
GPU Brand nVidia® GeForce™
Core Name 10th Gen. Comet Lake
Max Turbo Frequency: up to N/A
Brand DDCom
Promotion Type Подарок
HDD Capacity N/A
Clock Speed: N/A
Processor Technology Intel® Core™ i7
Part Number DD Interlayer
RAM Capacity 16 GB
Write Your Own Review
You're reviewing:DD Interlayer i7 10th gen/ 16GB/ 500GB SSD/ RTX 2060 GDDR6
Повеќе продукти од DDCom