Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DD MATRIX i3 10th Gen/ 8GB/ 256GB SSD

Има на залиха
18.900 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 29-06-2022
КОД: 988791
1-3 дена
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Можност за замена на било која компонента по ваша желба. Дополнителен попуст за купување монитор и принтер со секоја конфигурација. • Матична Плоча - MB H510M-A PRO MSI 1200 LGA, 2xDDR4 3200MHz • Процесор - CPU INTEL i3-10105 3,7GHz • Меморија - RAM DDR4 8GB 2666MHz • Графичка - • Куќиште - CASE MATRIX MX-11 w/ 700W PSU Black • Напојување - • SSD Диск - SSD M.2 256GB LITE-ON M.2 NVMe • HDD Диск - • ПОДАРОК - Тастатура + маус *Компјутерите доаѓаат без инсталиран оперативен систем ✓ Совет при избор на компоненти ✓ Проверка на компатибилност на компоненти ✓ Вградување и инсталација на компонентите ✓ High Performance термална паста ✓ Професионален cable management ✓ Стрес тест и QA на сите компоненти Оваа услуга чини 3500 денари, а е бесплатна за сите ДД и Custom Build конфигурации.
Спецификации
Категорија ДД Конфигурации
Is Gaming No
GPU Model N/A
SSD Capacity 256 GB
GPU Brand N/A
Core Name N/A
Max Turbo Frequency: up to N/A
Brand DDCom
Promotion Type Подарок
HDD Capacity N/A
Clock Speed: N/A
Processor Technology Intel® Core™ i3
Part Number DD MATRIX i3
RAM Capacity 8 GB
Write Your Own Review
You're reviewing:DD MATRIX i3 10th Gen/ 8GB/ 256GB SSD
Повеќе продукти од DDCom