Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DD Nightbreak AMD Ryzen 5/ 8GB/ 512GB/ Radeon RX560 GDDR5

Има на залиха
40.700 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 29-06-2022
КОД: 988780
1-3 дена
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Можност за замена на било која компонента по ваша желба. Дополнителен попуст за купување монитор и принтер со секоја конфигурација. • Матична Плоча - BIOSTAR MB AMD AM4, B550MH • Процесор - AMD Processor Ryzen 5 1600 CPU • Меморија - Kingmax RAM DDR4 8GB, U-DIMM 3200Mhz • Графичка - BIOSTAR 4GB, AMD Radeon RX560 GPU, GDDR5 • Куќиште - LC-Power Case Nightbreak_X 711MB, Micro-ATX case, black, USB2.0/3.0/3.1, w/450W 80+PSU • Напојување - / • Кулер за Процесор - / • SSD Диск - Kingmax SSD 512GB M.2 2280 SATA III • HDD Диск - • ПОДАРОК - MARVO Keyboard & Mouse Gaming Combo KM409 *Компјутерите доаѓаат без инсталиран оперативен систем ✓ Совет при избор на компоненти ✓ Проверка на компатибилност на компоненти ✓ Вградување и инсталација на компонентите ✓ High Performance термална паста ✓ Професионален cable management ✓ Стрес тест и QA на сите компоненти Оваа услуга чини 3500 денари, а е бесплатна за сите ДД и Custom Build конфигурации.
Спецификации
Категорија ДД Конфигурации
Is Gaming Yes
GPU Model RX 560
SSD Capacity 512 GB
GPU Brand AMD® Radeon™
Core Name N/A
Max Turbo Frequency: up to N/A
Brand DDCom
Promotion Type Подарок
HDD Capacity N/A
Clock Speed: N/A
Processor Technology AMD® Ryzen™5
Part Number DD Nightbreak
RAM Capacity 8 GB
Write Your Own Review
You're reviewing:DD Nightbreak AMD Ryzen 5/ 8GB/ 512GB/ Radeon RX560 GDDR5
Повеќе продукти од DDCom