Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DELL Headset WH1022, Stereo Wired

Има на залиха
2.531 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 984626
1-3 дена
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

DELL Headset WH1022, Stereo Wired Product Type Headset - wired - USB Compatibility Mac, Windows Recommended Use Computer Connectivity Technology Wired Audio Specifications Frequency Response 20 - 20000 Hz Microphone Boom Microphone Noise Canceling Yes Controls Status indicator
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
Brand DELL
Part Number 520-AAVV
Write Your Own Review
You're reviewing:DELL Headset WH1022, Stereo Wired
Повеќе продукти од DELL