Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DELL Latitude 5431, 14" FHD, i5-1250P, Iris Xe, 8GB, 256GB SSD, Ubuntu

Има на залиха
60.585 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 29-07-2022
КОД: 989766
1-3 дена
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

NOTEBOOK DELL Latitude 5431, 14" FHD IPS 250nits, i5-1250P,Intel Iris Xe Graphics,Thunderbolt, 8GB RAM DDR5 4800MHz,M.2 256GB SSD NVMe, Backlit key,4 cell 64Whr, Wi Fi AX211+BT5.2,cam+mic.,Ubuntu,3 Yrs
Спецификации
Категорија Лаптопи
Brand DELL
Part Number 210-BDNM
Write Your Own Review
You're reviewing:DELL Latitude 5431, 14" FHD, i5-1250P, Iris Xe, 8GB, 256GB SSD, Ubuntu
Повеќе продукти од DELL