Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Dell Latitude 7480 14" i5 7th Gen/ 8GB/ 256GB

Има на залиха
Special Price 27.500 ден. Regular Price 33.000 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 22-09-2022
КОД: 949443
Последно парче
A Class refurbished, 100% функционален, тестирани сите компоненти посебно, минимални козметички оштетувања и знаци на користење, 1 година гаранција
Гаранција: 365 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Dell Latitude 7480 14" i5/ 8GB/ 256GB ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Промотивно 12 месеци гаранција 14 дена гаранција за враќање пари • Екран : 14" • Процесор : Intel® Core™ i5-7300U Processor (3M Cache, up to 3.50 GHz) • РАМ : 8GB DDR4 • SSD Диск : 256GB SSD M.2 • Графичка карта : Интегрирана HD графичка HD 620 HDMI • Оперативен систем - N/A Windows 11 ready (Можност за Лиценциран Windows 10 со доплата) • Oптички уред - N/A Ports 1 DisplayPort over USB Type C™ with optional Thunderbolt™ 3 capability 1 Headset/mic combo jack 3 USB 3.1 Gen 1, one with PowerShare 1 HDMI 1 RJ-45 1 External uSIM card tray option 1 Optional SmartCard Reader and Touch Fingerprint Reader А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. А-brand name конфигурациите за разлика од кастом/(по желба) склопуваните конфигурации се разликуваат по својата далеку постабилна и потивка работа, ниската енергетска класа (трошат многу помалку електрична енергија) - многу помало загревање. Составени се од 100% одбрани компатибилни компоннети со адекватна моќност на вграденото напојување. А-brand name конфигурациите се Hight-End модели од познатите светски брендови (HP, Dell, Fujitsu, Lenovo...), увезени се од EU - каде најчесто се употребувани во банки, јавни инситуции, големи коорпорации во одлични работни услови под техничка контрола и редовно системско одржување. Можност за надограба на РАМ меморија. Дополнителни попусти на поголеми порачки.
Спецификации
Категорија Refurbished Лаптопи
SSD Capacity 256 GB
Optical Disk Type No OD
Type Of Operating System N/A
Core Name 7th Gen. Kaby Lake
Max Turbo Frequency: up to 3.00 GHz
Brand DELL
Class A Class Refurbished
GPU Brand Intel® HD
Promotion Type [Stock Clearance Refurbished]
HDD Capacity N/A
Clock Speed: 2.40 GHz
RAM Capacity 8 GB
Diagonal 14"
Processor Technology Intel® Core™ i5
Part Number Latitude 7480
Write Your Own Review
You're reviewing:Dell Latitude 7480 14" i5 7th Gen/ 8GB/ 256GB
Повеќе продукти од DELL