Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DELL E2722HS, 27.0" IPS LED-backlit LCD AG, FHD 1920 x 1080 at 60 Hz

Има на залиха
12.811 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 05-12-2022
КОД: 984623
1-3 дена
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

DELL Monitor E2722HS, 27.0" IPS LED-backlit LCD AG, FHD 1920 x 1080 at 60 Hz, Contrast 1000:1, AR 16:9, 5ms, 16.7M, 300 cd/m2, 178(V)/178(H), DP 1.2, HDMI 1.2, VGA, Speakers, High Adjustable Stand, Black, 3Y
Спецификации
Категорија Монитори
Promotion Type Најпродавани
Brand DELL
Part Number 210-BBRP
Write Your Own Review
You're reviewing:DELL E2722HS, 27.0" IPS LED-backlit LCD AG, FHD 1920 x 1080 at 60 Hz
Повеќе продукти од DELL