Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DELL SE2222H, 21.5" VA LED-backlit LCD, FHD 1920x1080 60 Hz, 16:9 AR

Има на залиха
8.733 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 984624
1-3 дена
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

DELL Monitor SE2222H, 21.5" VA LED-backlit LCD, FHD 1920x1080 60 Hz, 16:9 AR, Contrast 3000:1, 8ms, 16.7 Million, 250 cd/m2, 178(V)/178(H), HDMI, VGA, Black, 3Y
Спецификации
Категорија Монитори
Brand DELL
Part Number 210-AZKU
Write Your Own Review
You're reviewing:DELL SE2222H, 21.5" VA LED-backlit LCD, FHD 1920x1080 60 Hz, 16:9 AR
Повеќе продукти од DELL