Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DELL Latitude 5431 14" FHD, i7-1270P, 16GB DDR5, 512GB SSD, Iris Xe, Win11Pro

Има на залиха
86.086 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-09-2022
КОД: 990302
1-3 дена
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

DELL NB Latitude 5431 Процесор - 12th Gen.Intel Core i7-1270P vPro(12C/16T/18MB/up to 4.8GHz) Екран - 14" FHD (1920x1080) IPS AG 250nits Рам - 16GB (1X16GB) DDR5 4800MHz ССД - 512GB M.2 PCIe NVMe SSD Графичка - Intel Iris Xe Graphic Останато - WiFi6e+BT5.2,FPR,SCR,Bckl kb,4Cell 64WHr Оперативен Систем - Win11Pro Гаранција - 3Y
Спецификации
Категорија Лаптопи
Diagonal 14"
Is Gaming No
Brand DELL
Promotion Type Ново
Max Turbo Frequency: up to 4.80 GHz
GPU Brand Intel® Iris™
Type Of Operating System Windows 11 Pro
SSD Capacity 512 GB
Part Number N/A
HDD Capacity N/A
RAM Capacity 16 GB
Processor Technology Intel® Core™ i7
Write Your Own Review
You're reviewing:DELL Latitude 5431 14" FHD, i7-1270P, 16GB DDR5, 512GB SSD, Iris Xe, Win11Pro