Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DELL Latitude 5531 15.6" FHD, i7-12800H, 32GB DDR5, 512GB SSD, Iris Xe, Win11Pro

Има на залиха
93.945 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-09-2022
КОД: 990301
1-3 дена
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

DELL NB Latitude 5531 Процесор - 12th Gen. Intel Core i7-12800H vPro(14C/20T/24MB/up to 4.8GHz) Екран - 15.6" FHD (1920x1080) IPS AG 250nits Рам - 32GB (1X32GB) DDR5 4800MHz ССД - 512GB M.2 PCIe NVMe SSD Графичка - Intel Iris Xe Graphics Останато - WiFi6e+BT5.2, Bckl kb, 4Cell 64WHr Опаретивен систем - Win11Pro Гаранција - 3Y
Спецификации
Категорија Лаптопи
Diagonal 15.6''
Is Gaming No
Brand DELL
Promotion Type Ново
Max Turbo Frequency: up to 4.80 GHz
GPU Brand Intel® Iris™
Type Of Operating System Windows 11 Pro
SSD Capacity 512 GB
Part Number N/A
HDD Capacity N/A
RAM Capacity 32 GB
Processor Technology Intel® Core™ i7
Write Your Own Review
You're reviewing:DELL Latitude 5531 15.6" FHD, i7-12800H, 32GB DDR5, 512GB SSD, Iris Xe, Win11Pro
Повеќе продукти од DELL