Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DELL Vostro 3515 15.6" FHD Ryzen™ 7 3700U, 16GB, 512GB SSD, RX Vega 10, Ubuntu 20.04,Carbon Black

Има на залиха
41.219 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 984621
1-3 дена
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

DELL NB Vostro 3515, AMD Ryzen™ 7 3700U (4 Core,4M cache,2.3GHz to 4.0GHz), 15.6" FHD(1920x1080)WVA AG 220 nits, 16GB(1x16GB) DDR4 3200 MHz, 512GB M.2 PCIe NVMe SSD, AMD Radeon RX Vega 10 Graphics, Wi-Fi,BT, 3cell 41WHr, Ubuntu 20.04,Carbon Black,3Y
Спецификации
Категорија Лаптопи
Brand DELL
Part Number N/A
Write Your Own Review
You're reviewing:DELL Vostro 3515 15.6" FHD Ryzen™ 7 3700U, 16GB, 512GB SSD, RX Vega 10, Ubuntu 20.04,Carbon Black
Повеќе продукти од DELL