ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Dell Professional P190ST 19" LCD Monitor Full HD 1280 X 1024

Quick Overview

Dell Professional P190ST 19" LCD Monitor Full HD 1280 X 1024

КОД: 934996

Достапност: Во ДДСтор магацин

Regular Price: 2.900 ден

Special Price 2.700 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена

Details

Dell P190ST 19" LCD Monitor 1280 X 1024 A Class Refurbished ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Brand - Dell MPN - P190ST UPC - 0616983304341 Model - P190ST Product Key Features Aspect Ratio - 5:4 Video Inputs - DVI-D Features - USB Hub Contrast Ratio - 800:1 Additional Product Features Monitor Color - Black Additional MPN - P190st Brightness - 250cd/m² Digital Video Input Standard - DVI-D Product Line - Dell ST Display Technology - LCD А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.

Additional Information

Бренд DELL
Part Number P190ST
Гаранција 365
Дијагонала 19''
Резолуција 1280x1024 (SXGA)
Monitor type LCD
Промоција Бесплатна достава, Попуст
Време на одзив 5 ms
Display Port DVI, USB, VGA

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите