Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DELL P2213F 22"

-29%
Има на залиха
Special Price 3.200 ден. Regular Price 4.500 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 22-04-2024
КОД: 989649
Последно парче
ПРЕМИУМ РЕОБНОВЕН (како нов). 100% функционален, без видливи знаци на користење. 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
Гаранција: 720 (дена)
DELL P2213F 22" ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Display Type LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix Diagonal Size - 22" Built-in Devices - USB 2.0 hub Panel Type - TN Aspect Ratio - Widescreen Native Resolution - 1680 x 1050 at 60 Hz Pixel Pitch - 0.282 mm Brightness - 250 cd/m² Contrast Ratio - 1000:1 / 2000000:1 (dynamic) Color Support - 16.7 million colors Response Time - 5 ms Horizontal Viewing Angle - 170 Vertical Viewing Angle - 160 Backlight Technology - LED backlight Features - 83% color gamut, HDCP, PowerNap, Dynamic A+ Premium класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.
Спецификации
Категорија Refurbished Монитори
Built-in Speakers No
Display Port DVI, VGA
Response Time 5 ms
Monitor type N/A
Monitor Resolution 1680x1050 (WSXGA+)
Diagonal 22''
Promotion Type [Stock Clearance Refurbished]
Brand DELL
Part Number P2213F
Class А+ Premium refurbished
Повеќе продукти од DELL