ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Dell Professional P2213T 22" 1680 x 1050 LCD Flat Panel

Quick Overview

Dell Professional P2213T 22" 1680 x 1050 LCD Flat Panel

КОД: 937035

Достапност: Во ДДСтор магацин

3.599 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена

Details

Dell P2213T 1680 x 1050 22" LCD Flat Panel A Class Refurbished ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Product Features Brand Name - Dell Product Model - P2213T Display Type - WideScreen LCD Product Color - Black Widescreen - Yes Screen Size - 22" WideScreen Speakers - No Stand Adjustments - Height, Swivel, Tilt Touch Screen - No VGA Port - 1 DVI Port - 1 HDMI Port - N/A Display Port - 1 Mini Display Port - N/A USB 3.0 downstream ports - 0 USB 3.0 upstream port - 0 VESA Mount Compatible - Yes VESA Compatibility Mountable - 100 x 100mm Brightness - 250 cd/m2 Aspect Ratio - Contrast Ratio - 1,000:1 Display Colors - 16.7 Million Maximum Resolution - 1680 x 1050 Pixel Pitch - 0.282mm Refresh Rate - 60 Hz Response Time - 5ms А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.

Additional Information

Бренд DELL
Part Number P2213T
Гаранција 365
Дијагонала 22''
Резолуција 1680x1050 (WSXGA+)
Monitor type LCD
Време на одзив 5 ms
Display Port DisplayPort, DVI, HDMI, mDisplayPort, USB, VGA

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите