ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Dell Professional P2314h 23" LED iPS FullHD (1080p) 1920 x 1080

Quick Overview

Dell Professional P2314h 23" LED iPS FullHD (1080p) 1920 x 1080

КОД: 937032

Достапност: Нема залиха

4.800 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена

Details

Monitor Dell P2314h 23 inch LED iPS FullHD (1080p) 1920 x 1080 ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Display Type - LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix Aspect Ratio - 16:9 Native Resolution - Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz Contrast Ratio - 1000:1 / 2000000:1 (dynamic) Color Support - 16.7 million colors Controls & Adjustments - Brightness, contrast, H/V position, sharpness, saturation, input select, phase, hue, aspect control Dimensions (WxDxH) - 21.5 in x 7.1 in x 14.3 in - with stand Horizontal Viewing Angle - 178 OSD Languages - Chinese (simplified), Brazilian Portuguese, English, German, French, Russian, Spanish, Japanese Vertical Viewing Angle - 178 Viewable Size - 23" Pixel Pitch - 0.2652 mm Panel Type - IPS Brightness - 250 cd/m² Screen Coating - Anti-glare, 3H Hard Coating Horizontal Refresh Rate - 30 - 83 kHz Backlight Technology - LED backlight Vertical Refresh Rate - 56 - 76 Hz Manufacturer - Dell, Inc. Interfaces - DVI-D (HDCP) - DisplayPort - VGA - USB 2.0 upstream - 4 x USB 2.0 downstream А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.

Additional Information

Бренд DELL
Part Number P2314h
Гаранција 365

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите