Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DELL Vostro 3710 SFF, i7-12700, 8GB DDR4, 512GB SSD, UHD, Ubuntu 20.04

Има на залиха
47.520 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-09-2022
КОД: 990297
1-3 дена
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

DELL PC Vostro 3710 SFF Процесор - 12th Gen. Intel Core i7-12700 (12C/20T/25MB/up to 4.9GHz/65W) Рам - 8GB(1x8GB) DDR4 3200MHz ССД - 512GB M.2 PCIe NVMe SSD Графичка - Intel UHD Graphics 770 Останато - DP 1.4, HDMI 1.4, MS116 Mouse+KB216 Keyboard,TPM, 180W Bronze PSU ОС - Ubuntu 20.04 Гаранција - 3Y
Спецификации
Категорија Бренд Конфигурации
Is Gaming No
Brand DELL
Promotion Type Ново
GPU Brand Intel® HD
Type Of Operating System Линукс
SSD Capacity 512 GB
Part Number N/A
HDD Capacity 8 GB
RAM Capacity 8 GB
Processor Technology Intel® Core™ i7
Write Your Own Review
You're reviewing:DELL Vostro 3710 SFF, i7-12700, 8GB DDR4, 512GB SSD, UHD, Ubuntu 20.04
Повеќе продукти од DELL