Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Dell Precision T5810 Tower Xeon® E5-1620 V3/ 16GB/ 256GB Quadro K2200

Има на залиха
24.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 20-01-2023
КОД: 990542
Мала залиха
Премиум реобновен - како нов, 100% функционален, без видливи знаци на користење, 2 години гаранција
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Dell Precision T5810 Tower Xeon® E5-1620 V3/ 16GB/ 256GB Quadro K2200 ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Промотивно 2 години гаранција 14 дена гаранција за враќање пари (можност за доплата за гаранција до 3 години) • Процесор - Intel® Xeon® Processor E5-1620 v3 10M Cache, 3.50 GHz Haswell Quad-core • РАМ - 16GB ddr4 • ССД Диск - 256GB SSD • Oптички уред - DVD • Графичка карта - Nvidia Quadro K2200 4096Mb/128bit • Оперативен систем : Можност за доплата за лиценциран Windows 10 MAR Компјутерите се А класа од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo во 100% исправна состојба, со поминати тестови на секоја компонента посебно. Бренд конфигурациите за разлика од склопуваните се многу постабилни, потивки со помала потрошувачка на струја. Составени се со поквалитетни, 100% компатибилни компоненти. Компјутерите се увезени од ЕУ и најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции. Можност за доградба на хард диск и рам меморија. Одобруваме дополнителен попуст за поголеми нарачки.
Спецификации
Категорија Лиценцирани бренд компјутери
GPU Model N/A
Core Name 4th Gen. Haswell
Promotion Type New Stock Refurbished
Case Type Workstation
Type Of Operating System Без оперативен систем
Class А+ Premium refurbished
GPU Brand nVidia® Quadro™ K2000
SSD Capacity 256 GB
RAM Capacity 16 GB
Processor Technology Intel® Xeon®
HDD Capacity N/A
Brand DELL
Part Number Precision T5810
Write Your Own Review
You're reviewing:Dell Precision T5810 Tower Xeon® E5-1620 V3/ 16GB/ 256GB Quadro K2200
Повеќе продукти од DELL