Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Dell Professional P2317H 23" IPS LED Wide

Има на залиха
5.500 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-11-2022
КОД: 990528
Во ДДСтор магацин
Премиум реобновен - како нов, 100% функционален, без видливи знаци на користење, 2 години гаранција
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Dell Professional P2317H 23" IPS LED Wide ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Diagonal Viewing Size 58.42 cm 23.0 Inches Panel Type In-Plane switching Technology Preset Display Area 509.18 mm x 286.42 mm 20.05" x 11.28" 145839.33 mm² (226.05 inches²) Contrast Ratio 1000: 1 (typical) 4 Million: 1 (Dynamic) Backlight Technology LED Brightness 250 cd/m² (typical) Adjustabililty Height-adjustable stand (130mm) Tilt (-5° to 21°) Swivel (45° to 45°) Pivot (90° clockwise) Built in cable-management Response Time 6ms (gray to gray) Viewing angle (178° vertical / 178° horizontal) Color Support Color Gamut (typical): 82% (CIE 1976), 72% (CIE 1931) Color Depth: 16.7 Million colors Color Calibration SDK SW No Color Calibration with X-rite colorimeter No Pixel Pitch 0.265 mm x 0.265 mm Display Screen Coating Antiglare with 3H hardness Aspect Ratio (16:9) Maximum Preset Resolution 1920 x 1080 at 60Hz Pixel Per Inch (PPI) 96 Wireless Charging Feature N/A G-SYNC Suupport N/A PbP / PiP PbP (No) PiP (No) Daisy Chain Availability No Dell Display Manager Compatibility Yes Remote Asset Management Yes, via Dell Command |Monitor Audio Output Optional Soundbar - (AC511) Connectivity 1 x DP (ver 1.2) 1 x HDMI (ver 1.4) 1 x VGA 1 x USB 3.0 ports - Upstream 2 x USB 3.0 ports - Side 2 x USB 2.0 ports - Bottom Built-in Devices USB3.0 super-Speed Hub (with 1 x USB upstream port, 2 x USB3.0 and 2 x USB 2.0 downstream ports) А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.
Спецификации
Категорија Refurbished Монитори
Class А+ Premium refurbished
Display Port DisplayPort, HDMI, USB, VGA
Response Time 6 ms
Promotion Type New Stock Refurbished, Најпродавани
Monitor type LED
Monitor Resolution 1920x1080 (FHD)
Diagonal 23''
Brand DELL
Part Number P2317H
Built-in Speakers No
Write Your Own Review
You're reviewing:Dell Professional P2317H 23" IPS LED Wide
Повеќе продукти од DELL