Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Dell U2412 24" IPS FHD

Има на залиха
5.500 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 22-04-2024
КОД: 996373
Во ДДСтор магацин
ПРЕМИУМ РЕОБНОВЕН (како нов). 100% функционален, без видливи знаци на користење. 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
Гаранција: 720 (дена)
Dell U2412 24" IPS FHD Monitor 24inch Dell U2412 IPS FHD-refurbished ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Diagonal Viewable Size: 24" (60.96 cm) viewable area Aspect Ratio Widescreen (16:10) Panel Type, Surface: IPS (In-Plane Switching), anti glare with hard coat 3H Optimal Resolution: 1920 x 1200 at 60 Hz Contrast Ratio: 1000 : 1 (typical) 2,000,000:1 (dynamic) Dynamic Contrast Ratio: 2 million:1 (Max) Brightness: 300 cd/m2 (typical) Response Time: 8ms (gray to gray) Typical Max Viewing Angle (vertical/horizontal) 178º / 178º Color Support: 16.7 million colors Color Gamut 82% (CIE 1976) Pixel Pitch: 0.27 mm Device Type Widescreen Flat Panel Display CONNECTIVITY 1 Digital Visual Interface connectors (DVI-D) with HDCP 1 DisplayPort(DP) 1 Video Graphics Array (VGA) 1 USB 2.0 upstream port 4 USB 2.0 downstream ports DC power connector for Dell Soundbar A+ Premium класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.
Спецификации
Категорија Refurbished Монитори
Built-in Speakers N/A
Display Port DisplayPort, DVI, USB, VGA
Response Time 8 ms
Monitor type N/A
Monitor Resolution 1920x1200 (WUXGA)
Diagonal 24''
Brand DELL
Part Number U2412
Class А+ Premium refurbished
Повеќе продукти од DELL