ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

DELL UltraSharp U2312HM 23"

Quick Overview

A Class Refurbished - 1 годинa гаранција


23" Full HD 1920x1080 60 Hz
8ms
DVI-D, DP, VGA, 5xUSB 2.0

КОД: 938440

Достапност: Во ДДСтор магацин

6.615 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена

Details

DELL UltraSharp U2312HM 23" Full HD 1920x1080 16:9 Silver/Black TCO 5.0 USB Hub VGA DVI ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Panel Size - 58.42 cm, 23 inches (23-inch wide viewable image size) Optimal Resolution - Full HD resolution, 1920 x 1080 at 60 Hz Contrast Ratio - 1000: 1 (typical), Dynamic Contrast Ratio: 2 Million:1 (Max) Brightness - 300 cd/m2 (typical) Response Time - 8ms (gray to gray) Viewing Angle - (178° vertical / 178° horizontal) Color Support - Color Gamut (typical): 82% (CIE 1976)1 Color Depth - 16.7 million colors Pixel Pitch - 0.265 mm Display Type - Widescreen Flat Panel Display Aspect Ratio - Widescreen (16:9) Flat Panel Mount Interface - VESA Panel Type, Surface - IPS (In-Plane Switching), anti glare with hard coat 3H Optimal Resolution - Full HD resolution, 1920 x 1080 at 60 Hz Preset Display Area (H x W) - 509.2 mm x 286.4mm - 20.04" x 11.28" Contrast Ratio - 1000: 1 (typical), Dynamic Contrast Ratio: 2 Million:1 (Max) Backlight Technology - LED Response Time - 8ms (gray to gray) Viewing Angle - (178° vertical / 178° horizontal) Display Screen Coating - Antiglare with hard-coating 3H Connectivity 1 Digital Visual Interface connectors (DVI-D) with HDCP 1 DisplayPort (DP) 1 Video Graphics Array (VGA) 1 USB 2.0 upstream port 4 USB 2.0 downstream ports DC power connector for Dell Soundbar Stand Height-Adjustable stand, tilt , swivel , pivot and built in cable-management Built-in Devices USB 2.0 Hi-Speed Hub (with 1 USB upstream port and 4 USB downstream ports) DC-out А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.

Additional Information

Бренд DELL
Part Number U2312HM
Гаранција 365
Дијагонала 23''
Резолуција 1920x1080 (FHD)
Monitor type LED
Промоција Домашна канцеларија, Најпродавани
Време на одзив 8 ms
Display Port DisplayPort, DVI, USB, VGA

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Специјална викенд гејминг понуда на Genius компјутерски звучници, слушалки, гејминг глушец и подлога. Намалените цени на производите се од 16.10-19.10

Прочитај повеќе

Голем избор на мини и микро бренд компјутери со или без лиценциран Windows 10, моќни Core процесори, забрзани со SSD. 

Прочитај повеќе

#NewSchoolRules - Твојата нова домашна училница/канцеларија Лиценцирани #refurbished бренд компјутери со моќни Core процесори, забрзани со SSD, гејминг конфигурации со nVidia графичка. A Class и A+ Class - до 2 години гаранција!

Прочитај повеќе

Што велат клиентите