Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Dell UltraSharp U2312HMt 23" FHD LED IPS

Има на залиха
Special Price 5.300 ден. Regular Price 5.800 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-11-2022
КОД: 990529
Во ДДСтор магацин
A Class refurbished, 100% функционален, тестирани сите компоненти посебно, минимални козметички оштетувања и знаци на користење, 1 година гаранција
Гаранција: 365 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Dell UltraSharp U2312HMt 23" FHD LED IPS ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите 1920 x 1080 Full HD Resolution @ 60Hz 8ms (GTG) Response Time VGA, DVI-D, DisplayPort Video Inputs 4 x USB 2.0 Type A, 1 x USB 2.0 Type B Ports 16.7 Million Color Support HDCP Support Height, Swivel, Tilt Adjustable VESA Mount Compatible А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.
Спецификации
Категорија Refurbished Монитори
Class A Class Refurbished
Display Port DisplayPort, DVI, USB, VGA
Response Time 8 ms
Promotion Type New Stock Refurbished, Попуст
Monitor type LED
Monitor Resolution 1920x1080 (FHD)
Diagonal 23''
Brand DELL
Part Number U2312HMt
Built-in Speakers No
Write Your Own Review
You're reviewing:Dell UltraSharp U2312HMt 23" FHD LED IPS
Повеќе продукти од DELL