Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DICALLO Notebook Bag Model No: LLM9047 for 15.6" Notebook, Black, 1680D soft carry bag

Има на залиха
1.199 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 768790
Прашај за залиха
Гаранција: 90 (дена)
Ташни за преносни компјутери DICALLO Notebook Bag Model No: LLM9047 for 15.6" Notebook, Black, 1680D soft carry bag
Спецификации
Категорија Торби за лаптоп компјутери
Brand DICALLO
Is Gaming N/A
Diagonal 15"
Part Number NULL
Повеќе продукти од DICALLO