Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DICALLO Notebook Bag Model No: LLM9047 for 15.6" Notebook, Black, 1680D soft carry bag

Има на залиха
1.199 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 768790
Прашај за залиха
Гаранција: 90 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Ташни за преносни компјутери DICALLO Notebook Bag Model No: LLM9047 for 15.6" Notebook, Black, 1680D soft carry bag
Спецификации
Категорија Торби за лаптоп компјутери
Brand DICALLO
Is Gaming N/A
Diagonal 15"
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:DICALLO Notebook Bag Model No: LLM9047 for 15.6" Notebook, Black, 1680D soft carry bag
Повеќе продукти од DICALLO