Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DIEWU TXA059, Chipset: RTL8111E/8111F-20P, LP NET LAN PCIe 10/100/1000Mbs

Има на залиха
550 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 13-12-2021
КОД: 937766
Нови количини
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

NET LAN PCIe 10/100/1000Mbs, TXA059, Chipset: RTL8111E/8111F-20P, LP Product specifics Brand DIEWU Model TXA059-8111F-20P NIC Socket PCI-E Fineness Brand New After-sales Service Genius Color Classification Full High-grade Board Applicable Network Type Gigabit Ethernet Manufacturer DIEWU Transfer Speed 1000Mbps Whether Wireless Wired
Спецификации
Категорија Модеми
Part Number NULL
Brand DIEWU
Write Your Own Review
You're reviewing:DIEWU TXA059, Chipset: RTL8111E/8111F-20P, LP NET LAN PCIe 10/100/1000Mbs
Повеќе продукти од DIEWU