Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DIMM 4GB DDR3 1600MHz Various Brands

Има на залиха
1.050 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 12-07-2021
КОД: 946320
Во ДДСтор магацин
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

DIMM 4GB DDR3 1600MHz Various Brands Works on older PC with DDR3 1333 models: SAMSUNG Samsung DDR3-1600 4GB512Mx64 CL11 Memory / M378B5173QH0-CK0 HYNIX HMT451U6AFR8C-PB 4GB PC3-12800U Desktop Memory
Спецификации
Категорија Refurbished Компоненти
Part Number 4GB DDR3
Brand Unknown Brand
Promotion Type Најпродавани
Write Your Own Review
You're reviewing:DIMM 4GB DDR3 1600MHz Various Brands
Повеќе продукти од Unknown Brand