Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DJI AIR 2S

Има на залиха
67.799 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
КОД: 953632
1-3 дена
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

DJI AIR 2S DJI AIR 2S. Number of rotors: 4 rotors. Megapixel: 20 MP, Maximum video resolution: 5376 x 2688 pixels. Maximum speed: 19 m/s, Maximum operating distance: 6000 m. Moving control functions: Backward, Downward, Forward, Turn left, Turn right, Upward. Internal memory: 8 GB. Product colour: White
Спецификации
Категорија Дронови
Part Number CP.MA.00000359.01
Brand DJI
Write Your Own Review
You're reviewing:DJI AIR 2S
Повеќе продукти од DJI