Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DJI FPV Int. Flight Battery

Има на залиха
9.707 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
КОД: 953633
1-3 дена
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

DJI FPV Int. Flight Battery
Спецификации
Категорија Дронови
Part Number CP.FP.00000023.01
Brand DJI
Write Your Own Review
You're reviewing:DJI FPV Int. Flight Battery