Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DJI Mavic Air 2 In. Flight Bat

Има на залиха
7.465 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
КОД: 953634
1-3 дена
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

DJI Mavic Air 2 In. Flight Bat
Спецификации
Категорија Дронови
Part Number CP.MA.00000268.01
Brand DJI
Write Your Own Review
You're reviewing:DJI Mavic Air 2 In. Flight Bat